Hevonen
North Charm 8W
Tyyppi
Kestävä menijä
Pääpiirre
Raskaan radan ystävä
Toissijainen piirre
Vahva loppukiri
Viikkopooli
2026 / vko 31
Perustaso
64.0000
Stamina
68.0000
Burst
68.0000
Consistency
82.0000
Track affinity
62.0000
Growth curve
14.0000
Volatility
4.0000
Current form
20.0000
Fatigue
30.0000
Kuntoarvio
Huono vire
Trendi
Väsynyt
Hevosen rasitustaso on korkea (30) ja vire on heikentynyt.
Tilastot
Startit
47
Voitot
0
Podiumit
13
Viimeisin startti
02.08.2026 23:29
Viimeiset 5 sijoitusta
Ravi #11295
4.
02.08 23:27
Ravi #11281
4.
02.08 19:51
Ravi #11277
4.
02.08 18:50
Ravi #11271
4.
02.08 17:15
Ravi #11253
4.
02.08 12:38
Ravihistoria
| Ravi | Aika | Lähtörata | Kerroin | Sijoitus | Lopputulos |
|---|---|---|---|---|---|
| #11295 | 02.08.2026 23:27 | 4 | 8.2 | 4 | 1:05.267 |
| #11281 | 02.08.2026 19:51 | 5 | 10.0 | 4 | 1:04.848 |
| #11277 | 02.08.2026 18:50 | 3 | 5.5 | 4 | 1:04.914 |
| #11271 | 02.08.2026 17:15 | 4 | 8.2 | 4 | 1:05.223 |
| #11253 | 02.08.2026 12:38 | 5 | 10.0 | 4 | 1:05.175 |
| #11241 | 02.08.2026 09:34 | 5 | 10.0 | 3 | 1:04.047 |
| #11236 | 02.08.2026 08:15 | 2 | 3.8 | 5 | 1:06.196 |
| #11231 | 02.08.2026 06:57 | 6 | 12.5 | 6 | 1:07.495 |
| #11216 | 02.08.2026 03:05 | 1 | 1.9 | 4 | 1:04.908 |
| #11207 | 02.08.2026 00:47 | 4 | 8.2 | 5 | 1:06.485 |
| #11155 | 01.08.2026 11:21 | 4 | 8.2 | 2 | 1:02.668 |
| #11146 | 01.08.2026 09:04 | 2 | 3.8 | 5 | 1:06.424 |
| #11141 | 01.08.2026 07:44 | 6 | 12.5 | 3 | 1:03.970 |
| #11140 | 01.08.2026 07:29 | 3 | 5.5 | 4 | 1:04.948 |
| #11132 | 01.08.2026 05:27 | 3 | 5.5 | 4 | 1:05.063 |
| #11124 | 01.08.2026 03:25 | 4 | 8.2 | 5 | 1:06.270 |
| #11118 | 01.08.2026 01:49 | 1 | 1.9 | 4 | 1:04.970 |
| #11106 | 31.07.2026 22:44 | 1 | 1.9 | 3 | 1:03.642 |
| #11103 | 31.07.2026 21:59 | 4 | 8.2 | 4 | 1:04.858 |
| #11095 | 31.07.2026 19:57 | 5 | 10.0 | 6 | 1:07.591 |